Výlety

Skiresort

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek.

Relax park

Bobová dráha o celkové délce 900 metrů. Na horní stanici Vás dopraví vlek a dolů jedete sami 700 metrů dlouhým sjezdem. V některých místech budete až 8 metrů nad zemí. Dvoumístné vozíky/boby dosahujít rychlosti až 40 km/h. Dráha je zkonstuovaná pro celoroční provoz.

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. Skalnatým vrcholem hory Sněžky, který má rozlohu asi 30 akrů, prochází česko-polská hranice. Provoz lanové dráhy na nejvyšší horu v ČR je celoroční.

Turistika a kola

Z Pece můžete vyrazit na kratší procházku i na vícedenní túry. Vycházkové trasy Okolo Pece, Zelený potok nebo Vlčí jáma jsou skvělým tipem pro nenáročnou procházku po nejhezčích místech nedaleko centra, nebo pro krátký běh. Pro krátkou vycházku s dětmi je pak ideální vycházková stezka Ke Krakonošově zpovědnici.

Skalní město Český ráj

Český ráj leží padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Na východě tento malebný region přechází v Podkrkonoší a na severu je ohraničen pásem Jizerských hor a Krkonoš. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami.

Skalní město Adršpach

Skalní město je v provozu celoročně a otevřeno máme denně. V zimních měsících, kdy mohou být díky sněhové nadílce stížené podmínky se udržuje pouze část prohlídkového okruhu, tzv. "Stará partie"k Velkému vodopádu. Zveme vás do Adršpachu nejen do skalního města ale také do okolí.

Vyhlídkové lety

Seznamovací lety provádíme na letounech Cessna 172, Z-43 nebo M7 Maule (3 osoby + pilot) a případně na letounu Cessna 152 (1 osoba + pilot). Níže je uveden ceník letů dle doby. Dobu letu lze individuálně upravit dle přání. Trasa kterou lze obletět závisí na zvolené době letu.

Golfové hřiště

GC Mladé Buky: 18 jamkové hřiště s výhledem na Krkonoše. Ubytování přímo u golfu Grund Resort Golf&Ski **** je moderní designový hotel v Krkonoších, který se nachází přímo u golfového hřiště Mladé Buky

Projíždky na koni

U nás se nemusíte bát sednout na koně. Ten kdo na koňském hřbetu nikdy neseděl si u nás může vyzkoušet, jaký je to pocit. Vyjíždí se do nejbližšího okolí i do Krkonošského národního parku, na jehož hranici nás najdete. Děti se rády určitě povozí na poníkovi či oslíkovi.

ZOO Dvůr Králové

Safari Park Dvůr Králové je pro vás otevřen každý den. Mění se pouze otevírací doba během sezon, jejichž začátek i konec je pohyblivý a závisí na počasí.

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoologickou zahradou na území bývalého Československa. Byla založena v roce 1919, nicméně její kořeny sahají až na začátek 20. století.

Aquapark Liberec

V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině. Pokud Vás přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra přímo v Aquaparku.

Barokní zámek Kuks

Hospitál v Kuksu byl založen hrabětem Františkem Antonínem Šporkem na počátku 18. století jako místo odpočinku vysloužilých vojáků, o které pečoval řád milosrdných bratří.

Janské Lázně

Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice.

Paragliding tandem

Jde o plnohodnotný paraglidingový tandemový let trvající většinou 10-15 minut Výhodný poměr "cena/výkon" Garantovaná minimální délka času stráveného ve vzduchu je 10 minut.